Eksperimentālā inženiertehniskā kompānija, kas ražo produkciju zem preču zīmes Pandora, ir 2004. gadā dibināta Krievijas rietumos, Kalugas pilsētā. Kompānija sākotnēji specializējās uz automobiļu drošības sistēmām, taču šodien ir iespējams izgatavot praktiski jebkura veida elektroniku.

Kompānija ADS SECURITY no 2008. gada ir Pandora sistēmu oficiālais izplatītājs Eiropā. Mūsu kompānija, kas atrodas Latvijā, nodrošina Pandora sistēmu pārdošanu, uzstādīšanu, tehnisko atbalstu un servisu.

Pandora izpētes un izstrādes nodaļā strādā vislabākie ar augstāko izglītību inženieri, programmētāji un konstruktori, kuri apvieno visgudrāko inženiertehnisko domāšanu ar jaunākajām tehnoloģijām, kas palīdz veidot visoriģinālākās un visefektīvākās elektroniskās drošības sistēmas.

Pandora ražošanas nodaļa un ražotnes darbinieki tās pārvērš izcilā realitātē. Rezultātā Pandora spēj ražot speciālus jebkuras sarežģītības elektronikas un mikroelektronikas risinājumus.

Ja jūs vēlaties iegādāties mūsu produktus vai izveidot jebkāda veida sadarbību, vai iziet automobiļu drošības sistēmu uzstādīšanas apmācību, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs ar prieku satiksimies ar jums mūsu birojā Rīgā, Latvijā.

Sazinieties ar mums!