Articles

Priekšrocības

Absolūta slepenība, atbilstība visaugstākajiem kvalitātes standartiem - 3 gadu neapšaubāmas garantijas, visdažādākās drošības un servisa funkcijas, vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.

Uzstādīšana

Pandora sistēmas ir vienkārši uzstādāmas: tās ir kompaktas un izvietojamas jebkurā vietā zem motora pārsega vai aiz instrumentu paneļa. Vienkāršākajām Pandora Light sistēmām ir nepieciešami tikai daži savienojumi - CAN līnija un spriegums darba uzsākšanai.

Tālvadības pultis

Pandora automobiļu drošības sistēmas ir savietojamas ar jebkurām Pandora tālvadības pultīm, tai skaitā arī tām, kas nav iekļautas piegādes komplektā. Turklāt visas sistēmas tiek piegādātas kopā ar radio čipiem, kas darbojas kā signalizācijas ieslēgšanas / izslēgšanas pultis, brīvroku sarunu ierīces un imobilaizera čipi – jums tā vienkārši jānēsā līdzi, lai jūsu automašīna vienmēr būtu aizsargāta.

Drošība

Pandora automobiļu drošības sistēmas ir izveidotas, paturot prātā visus ar automašīnām saistītos noziedzības veidus. Automašīnu no ielaušanās aizsargā plašs sensoru klāsts, ieskaitot sasvēršanas sensoru, kas konstatē riteņu zādzības, kā arī klasiskā skaņas signalizācija. Iebūvētā imobilaizera vai dzinēja bloķēšanas releja kontrole novērš automašīnas aizdzīšanu.

Tiešsaistes serviss

Tiešsaistes serviss pro.p-on.ru ir komplekss uzraudzības un kontroles risinājums, kas ir noderīgs ikvienam: vienas automašīnas īpašniekiem, uzņēmumiem un lieliem autoparkiem. Serviss ir pieejams ar viedtālruni, izmantojot iOS un Android lietotnes (Pandora Pro un Pandora Online), kas ļauj reālā laikā uzraudzīt automašīnas atrašanās vietu un dažādus parametrus.

Load More Posts