Laipni lūdzam progresīvāko transportlīdzekļu drošības sistēmu mājaslapā!

Pandora vairāk nekā 10 gadus ražo elektroniskos automobiļu drošības un telemetrijas risinājumus. Šobrīd mēs esam lepni ar to, ka starptautiskajos tirgos jums piedāvājam augstākās klases automobiļu drošības un tālvadības iedarbināšanas sistēmas.

Ar Pandora viss ir iespējams

Uzziniet vairāk par progresīvākajām Pandora transportlīdzekļu drošības sistēmām. Imobilaizers? Signalizācijas sistēma? Telemetrija? Tiešsaistes monitorings? Integrācija ar viedtālruni? Lieliska cena? Tas, ko jūs nosaucāt, mums ir vienā, viegli uzstādāmā ierīcē.

Absolūtā drošība

Absolūtā drošība

Dialoga kods un individuālās šifrēšanas atslēgas katrā sistēmā nodrošina pilnīgu drošību –  aizsardzību no jebkurām zādzībām ar elektronisko ierīču palīdzību (codgrabber, retranslatori utt.).

Attālināta iedarbināšana

Attālināta iedarbināšana

Pandoras jaunākās tehnoloģijas algoritmi ļauj attālināti iedarbināt dzinēju, aktivizējot turbo taimeri, un automātisku iedarbināšanu iestatīt pēc laika, sprieguma vai temperatūras parametriem.

Mobilā lietotnes un tiešsaites serviss

Mobilā lietotnes un tiešsaites serviss

Pandora BEZMAKSAS lietotnes iOS un Android operētājsistēmām ļauj jūsu viedtālrunī piekļūt dažādiem sistēmas parametriem, kā arī telemetrijas datiem un izsekošanas informācijai.

GSM modems

GSM modems

GSM modems nodrošina distances kontroli un ļauj veikt zvanus, sūtīt īsziņas, izpildīt pa tālruni saņemtās komandas vai piekļūt tiešsaistes servisam.

2 CAN kopnes savienojums

2 CAN kopnes savienojums

Pandora ir izgatavota vienkāršībai – lai piekļūtu transportlīdzekļa tīklam, tā izmanto integrētu CAN kopnes dzini. Visas sistēmas funkcijas var programmēt ar micro-USB un portatīvā datora palīdzību.

CAN Imobilaizers

CAN Imobilaizers

Pandoras sistēmā ir integrēta algoritmiska imobilaizera bloķēšana, kas darbojas daudzās populārās automašīnās pa CAN līniju.

Autonomā sildītāju iedarbināšana

Autonomā sildītāju iedarbināšana

Pandora ļauj veikt populārāko dzinēja uzsildīšanas sistēmu, piemēram, Webasto vai Eberspaecher tālvadību. Sistēmu ar sildītāju var savienot tieši caur W-bus, K-line vai LIN-bus.

2,4 GHZ Saskarne

2.4 GHZ Saskarne

2,4 GHz interfeiss nodrošina transportlīdzekļa īpašnieka autorizāciju ar radio čipu palīdzību, kā arī pieslēgties pie dažādām perifērijas ierīcēm, piemēram, radio bloķēšanas relejiem, pārsega moduļiem un slēdzenēm.

VADĪBA AR ORIĢINĀLO ATSLĒGU

Vadība ar oriģinālo atslēgu

Pandora sistēmas ļauj vadīt signaliāciju ar oriģinālo transportlīdzekļa pults palīdzību: ieslēgt un izslēgt signalizāciju, atvērt bagāžas nodalījumu un pat veikt ražotāja neparedzētas komandas, piemēram, veikt attālinātu iedarbināšanu.

Iepazīstieties ar jaunāko Pandora tehnoloģiju.

Apskatīt Pandora sistēmas

Reāls atbalsts. Reāli cilvēki. Reālas inovācijas.

Pandora izpētes un izstrādes nodaļā strādā vislabākie ar augstāko izglītību inženieri, programmētāji un konstruktori, kuri apvieno visgudrāko inženiertehnisko domāšanu ar jaunākajām tehnoloģijām, kas palīdz veidot visoriģinālākās un visefektīvākās elektroniskās drošības sistēmas.

Pēc izstrādes ražošanas nodaļa un ražotnes darbinieki tās pārvērš izcilā realitātē. Rezultātā Pandora spēj ražot speciālus jebkuras sarežģītības elektronikus un mikroelektronikus risinājumus.

Droši sazinieties ar mums!

Uzrakstīt mums